WoodSa Kalitesi
WoodSa, “İnsanın yaşadığı her yer değerlidir” felsefesi ile bütün ürün gruplarında insan sağlığını en üst seviyede tutan üretimler yapmaktadır.
AĞAÇ SEÇİMİ
İç mimarinin temel öğesi olan ahşap mekana kattığı estetik duruşu ve sıcaklığıyla, yaşam alanlarımıza soluk aldırıyor...
Seri üretimlerde standart olarak kullandığımız Meranti, Çam ve Meşe farklı lif yapıları ve renkleri ile birbirlerinden ayrılırlar.
ÇEVRECİ TUTKAL
Pencerelerde : Kullandığımız D4 PLUS tutkal ahşap kapı ve pencere için özel olarak üretilmiştir. WATT 91 (Tutkal ısıl dayanım direnci) Standardına haiz ve gerilme dayanımı 80 °C de 7 N/mm2 den büyüktür. Tutkalın bu yüksek gerilme dayanımına karşı dayanıklılığından dolayı herhangi bir darbede kesinlikle ayrılma yada kopma oluşmaz. Kirişlerde kullandığımız tutkal PU esaslı olup tüm Dünyada kiriş yapımında kullanılan suya karşı dayanıklı tutkaldır.
SU BAZLI ÇEVRECİ BOYA
Doğramalarda ve diğer ürünlerde Alman ''RHENOCOLL'' su bazlı boyaları kullanılmakta olup,(Emprenyeli) daldırma+pistole ile uygulanmaktadır. Bu boya ağacı küf,mantar,nem, U.V.ışınları gibi zararlı dış etkenlerden korur.

Teknik Özellikleri 

RHENOCRYL TL 45 KRİSTALLGRUND Su bazlı, ilk kat.

Kullanım alanları : İpek mat bir yüzeye sahip, çok iyi içeri işleme özellikli, nem ayarlama özellikli, Daldırma, duşlama kullanılabilen, tüm renklerde çok iyi ultra viole korumalı, tamamen çevre ile dost, doğal kokuya sahip, tüm iğne ve yayvan yapraklı ağaçlar için tüm iç ve dış mekan uygulamalarına uygun, hızlı koruyan bir üst yüzey elemanıdır. Bütün renklerde, mantar, küf ve diğer zararlılar için emprenye maddesi de içermektedir. Mantar koruma özelliği DIN ve EN 152, bölüm 1 standartlarına uymaktadır.

RHENOCRYL DSL 88 su bazlı, son ve ara kat.

Kullanım alanları : İpek mat bir yüzeye sahip,nem ayarlama özellikli, Tabanca ile atılabilen, tüm renklerde çok iyi ultra viole korumalı, tamamen çevre ile dost, doğal kokuya sahip, tüm iğne ve yayvan yapraklı ağaçlar için tüm iç ve dış mekan uygulamalarına uygun, hızlı koruyan bir son kat elemanıdır. DSL 88, EN 71 (çocuk oyuncaklarında kullanılabilir) standardına uygundur.
Organize Sanayi Bölgesi İnecik Mevkii Çırağan Sokak No:6 Melikgazi KAYSERİ
0352 322 16 66
0352 322 06 26
 ÜRÜN KATALOĞU
Her hakkı saklıdır. © 2019 WoodSa